FFF VF16505000J0G
VF16505000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VF16505000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB SOC OPEN VERTICAL
Datasheet Download
VF16505000J0G.pdf
Availability of VF16505000J0G
QUANTITY
VF16505000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VF16505000J0G
Internal Part NumberEIS-VF16505000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package40
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VF16505000J0G
Related LinksVF1650, VF16505000J0G Datasheet, FFF Distributor
VF16505000J0G Details Description
Related parts for VF16505000J0G
RES 68.1K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 459VWM 740VC SMB datasheet.pdf
CONN SOCKET PLCC 68POS TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN CARDEDGE 160POS .050" SMD datasheet.pdf
CAP MICA 220PF 1% 500V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
VARISTOR 73V 400A DISC 5MM datasheet.pdf
SWITCH datasheet.pdf
GUARD datasheet.pdf
HD 38999 19C 19#23 SKT PLUG datasheet.pdf
LED DRIVER 96W 69V DIMMABLE datasheet.pdf