FFF VF26325000J0G
VF26325000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VF26325000J0G
Brief Description
381 TB SOC WF VERTICAL
Datasheet Download
VF26325000J0G.pdf
Availability of VF26325000J0G
QUANTITY
VF26325000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VF26325000J0G
Internal Part NumberEIS-VF26325000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package40
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VF26325000J0G
Related LinksVF2632, VF26325000J0G Datasheet, FFF Distributor
VF26325000J0G Details Description
Related parts for VF26325000J0G
IC OPAMP VFB 1.5GHZ 8SOIC datasheet.pdf
VARISTOR 14.4V 250A DISC 7MM datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 100V X7R 1825 datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
RES 12.0 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.27K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 170MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 810MA 270 MOHM datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf