HellermannTyton VFA15LCSCOM2
VFA15LCSCOM2 picture photo
Mfg. Part Number
VFA15LCSCOM2
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
SC DUPLEX FIBER ASSEMBLY 15M ORA
Datasheet Download
VFA15LCSCOM2.pdf
Availability of VFA15LCSCOM2
QUANTITY
VFA15LCSCOM2 Order Process
Ship out your order
Specifications of VFA15LCSCOM2
Internal Part NumberEIS-VFA15LCSCOM2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VFA15LCSCOM2
Related LinksVFA15L, VFA15LCSCOM2 Datasheet, HellermannTyton Distributor
VFA15LCSCOM2 Details Description
Related parts for VFA15LCSCOM2
SSR OCMOS FET 120MA NO/NC 8-SOP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 15A DO203AB datasheet.pdf
RES SMD 5.36K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
RES 470 OHM 1/4W 10% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M3 NYLON 14MM datasheet.pdf
IC BUCK BOOST CONV MIPI 16DSBGA datasheet.pdf
TERM BLOCK MARKER datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 3A TO263AC datasheet.pdf