TE Connectivity Raychem Cable Protection VG-95218-T028-C075CK3100
VG-95218-T028-C075CK3100 picture photo
Mfg. Part Number
VG-95218-T028-C075CK3100
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
FLEX POWER CABLE/EURO
Datasheet Download
VG-95218-T028-C075CK3100.pdf
Availability of VG-95218-T028-C075CK3100
QUANTITY
VG-95218-T028-C075CK3100 Order Process
Ship out your order
Specifications of VG-95218-T028-C075CK3100
Internal Part NumberEIS-VG-95218-T028-C075CK3100
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VG-95218-T028-C075CK3100
VG-95218-T028-C075CK3100 Details Description
Related parts for VG-95218-T028-C075CK3100
FUSE GLASS 1.5A 350VAC 140VDC datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 3 OHM 0804 datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 10V 20% 2917 datasheet.pdf
CONN SPRING 50POS SNGL .350 SMD datasheet.pdf
SENSOR 500PSI 7/16-20-2B .5-4.5V datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 200W datasheet.pdf
CAP TANT 27UF 10% 20V AXIAL datasheet.pdf
22+22 DIL VERT SMT HDR P/P datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .125" datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 30A datasheet.pdf