FFF VI09215500J0G
VI09215500J0G picture photo
Mfg. Part Number
VI09215500J0G
Brief Description
508 TB RIS CLA 180 SOLID
Datasheet Download
VI09215500J0G.pdf
Availability of VI09215500J0G
QUANTITY
VI09215500J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VI09215500J0G
Internal Part NumberEIS-VI09215500J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package130
Number of Levels1
Positions Per Level9
Pitch0.200" (5.08mm)
Mating OrientationHorizontal with Board
Current16A
Voltage300V
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
Torque - Screw0.4 Nm (3.5 Lb-In)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VI09215500J0G
Related LinksVI0921, VI09215500J0G Datasheet, FFF Distributor
VI09215500J0G Details Description
Related parts for VI09215500J0G
CONN COVER FRONT 22POS MT .100 datasheet.pdf
IC VOLT DETECT N-CH 31V SOT23-5 datasheet.pdf
IC 16BIT BUS TXRX 48-SSOP datasheet.pdf
SLIT MOUNTING HARDWARE FOR E3S-2 datasheet.pdf
RES 10.7K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 47.0K OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 4POS SKT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.348 OHM 1% 5W datasheet.pdf
RES 2.15M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
STD POLY MOLDED PARTS datasheet.pdf
1 pF Off Capacitance, 1 pC Charge Injection, [15 V/12 V iCMOS⑩ Quad SPST Switches IC datasheet.pdf