FFF VK05715000J0G
VK05715000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VK05715000J0G
Brief Description
500 TB SOCKET CLOSE 45D
Datasheet Download
VK05715000J0G.pdf
Availability of VK05715000J0G
QUANTITY
VK05715000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VK05715000J0G
Internal Part NumberEIS-VK05715000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package145
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VK05715000J0G
Related LinksVK0571, VK05715000J0G Datasheet, FFF Distributor
VK05715000J0G Details Description
Related parts for VK05715000J0G
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
AIR REGULATOR 0.5MPA 1-5VDC OUT datasheet.pdf
CAP CER 68PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 11POS WALLMNT SCKT datasheet.pdf
BOX ABS/PBT GRY 11.81L X 7.87"W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 560 OHM 5% 2000W datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 15POS 20MM datasheet.pdf
FAN AXIAL 119X38MM 100VAC TERM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5V SMD datasheet.pdf
500 mA, Low Dropout, CMOS Linear Regulator IC datasheet.pdf