FFF VK09525000J0G
VK09525000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VK09525000J0G
Brief Description
508 TB SOCKET WF 45D
Datasheet Download
VK09525000J0G.pdf
Availability of VK09525000J0G
QUANTITY
VK09525000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VK09525000J0G
Internal Part NumberEIS-VK09525000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package63
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VK09525000J0G
Related LinksVK0952, VK09525000J0G Datasheet, FFF Distributor
VK09525000J0G Details Description
Related parts for VK09525000J0G
RES 15 OHM 1W 10% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 50POS 2MM GOLD DIP datasheet.pdf
DEKAFIX FW 6 MKD 401-450 50/CD datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
IC DAC 14BIT MPU COMP 24-DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
RES 82.5 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
PUNCH UNT-1-1/4" datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE SKT datasheet.pdf