FFF VK12705000J0G
VK12705000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VK12705000J0G
Brief Description
500 TB SOCKET OPEN 45D
Datasheet Download
VK12705000J0G.pdf
Availability of VK12705000J0G
QUANTITY
VK12705000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VK12705000J0G
Internal Part NumberEIS-VK12705000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package63
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VK12705000J0G
Related LinksVK1270, VK12705000J0G Datasheet, FFF Distributor
VK12705000J0G Details Description
Related parts for VK12705000J0G
IC OPAMP VFB 1.5GHZ 8SOIC datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 150W datasheet.pdf
IC VID VOLTAGE PROGRAMMER 10MSOP datasheet.pdf
IC SUPERVISR CPU IIC LVS 14TSSOP datasheet.pdf
SENSOR MAGNETC SPST 10-15AT ALUM datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 500V X7R 1808 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
RES 22 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 1.1A 82.4 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 240 OHM 5% 1/5W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 750 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf