FFF VK17315000J0G
VK17315000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VK17315000J0G
Brief Description
381 TB SOCKET 45D
Datasheet Download
VK17315000J0G.pdf
Availability of VK17315000J0G
QUANTITY
VK17315000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VK17315000J0G
Internal Part NumberEIS-VK17315000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package135
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VK17315000J0G
Related LinksVK1731, VK17315000J0G Datasheet, FFF Distributor
VK17315000J0G Details Description
Related parts for VK17315000J0G
CONN MOD JACK 6P4C UNSHIELDED datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 56POS .156 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
INPUT MODULE 32 DIGITAL datasheet.pdf
SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC datasheet.pdf
RES 13.3 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 16.2 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 47K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.50PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf