FFF VK18115000J0G
VK18115000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VK18115000J0G
Brief Description
350 TB SOCKET 45D
Datasheet Download
VK18115000J0G.pdf
Availability of VK18115000J0G
QUANTITY
VK18115000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VK18115000J0G
Internal Part NumberEIS-VK18115000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package135
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VK18115000J0G
Related LinksVK1811, VK18115000J0G Datasheet, FFF Distributor
VK18115000J0G Details Description
Related parts for VK18115000J0G
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES 48.7 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
CAP TANT 56UF 5% 20V AXIAL datasheet.pdf
RES 165K OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
PAC-PREM-HE20-V0 CBL ASSY datasheet.pdf
DIP CABLE 6POS datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
OSC MEMS 25.0007MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf