FFF VK19315000J0G
VK19315000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VK19315000J0G
Brief Description
381 TB SOCKET 45D
Datasheet Download
VK19315000J0G.pdf
Availability of VK19315000J0G
QUANTITY
VK19315000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VK19315000J0G
Internal Part NumberEIS-VK19315000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package90
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VK19315000J0G
Related LinksVK1931, VK19315000J0G Datasheet, FFF Distributor
VK19315000J0G Details Description
Related parts for VK19315000J0G
RELAY SSR SPST 10A@280VAC PHASE datasheet.pdf
DIODE PIN 50V 100MA SOT323 datasheet.pdf
2MM FB,ASY,120,SIG,HDR,SL,SEQ datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 16A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
Connector Socket 18 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X12MM XCUT datasheet.pdf
JVN RELAY (FLUX-RESISTANCE TYPE, datasheet.pdf
CAP FILM 680 PF 5% 100VDC AXIAL datasheet.pdf
6,8UF 450V 10X20 datasheet.pdf