FFF VK19315000J0G
VK19315000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VK19315000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB SOCKET 45D
Datasheet Download
VK19315000J0G.pdf
Availability of VK19315000J0G
QUANTITY
VK19315000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VK19315000J0G
Internal Part NumberEIS-VK19315000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package90
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VK19315000J0G
Related LinksVK1931, VK19315000J0G Datasheet, FFF Distributor
VK19315000J0G Details Description
Related parts for VK19315000J0G
CAP ALUM 15000UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 34POS STR GOLD T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 384KB FLASH 144LQFP datasheet.pdf
TWEEZER POINTED STRONG OO 4.72" datasheet.pdf
RES 4.17K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 19SKT SLD CUP datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC 4-PORT USB HUB 100WQFN datasheet.pdf
IC CTRLR HOT SWAP 20QFN datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf