VersaLogic Corporation VL-CBR-1203
VL-CBR-1203 picture photo
Mfg. Part Number
VL-CBR-1203
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
12" ATX 12V TO 12-PIN PWR CBL
Datasheet Download
VL-CBR-1203.pdf
Availability of VL-CBR-1203
QUANTITY
VL-CBR-1203 Order Process
Ship out your order
Specifications of VL-CBR-1203
Internal Part NumberEIS-VL-CBR-1203
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Embedded Computers
FamilyAccessories
Series-
Accessory TypeCable
SpecificationsATX12V to 12-Pin 12V Power Adapter Cable, 12"
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VL-CBR-1203
Related LinksVL-CB, VL-CBR-1203 Datasheet, VersaLogic Corporation Distributor
VL-CBR-1203 Details Description
Related parts for VL-CBR-1203
MOSFET N-CH 600V 2A DPAK datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 3A DDPAK datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 128POS WALL MT PIN datasheet.pdf
DGTL ISO 1KV 2CH GATE DRVR 14LGA datasheet.pdf
CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 100V CH 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 5% 15V 2711 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 32POS STRGHT SKT datasheet.pdf
XFMR FORWARD EFD20 SM datasheet.pdf
CAP FILM 0.051UF 5% 1250VDC AXIA datasheet.pdf