FFF VL06515100J0G
VL06515100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VL06515100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB SOCKET RA
Datasheet Download
VL06515100J0G.pdf
Availability of VL06515100J0G
QUANTITY
VL06515100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VL06515100J0G
Internal Part NumberEIS-VL06515100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package112
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VL06515100J0G
Related LinksVL0651, VL06515100J0G Datasheet, FFF Distributor
VL06515100J0G Details Description
Related parts for VL06515100J0G
CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 9 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 240W datasheet.pdf
CONN TERM BLK FUSE 1 1/4X1/4 datasheet.pdf
CRIMPING DIE #4 E1 (190475360) datasheet.pdf
RES 4.42K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator I2C Dimming 8A (Flash) Camera Flash 25-WLCSP (2.5x2.5) datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100" datasheet.pdf