FFF VL08145000J0G
VL08145000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VL08145000J0G
Brief Description
350 TB SOCKET WF VER B/T
Datasheet Download
VL08145000J0G.pdf
Availability of VL08145000J0G
QUANTITY
VL08145000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VL08145000J0G
Internal Part NumberEIS-VL08145000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package64
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VL08145000J0G
Related LinksVL0814, VL08145000J0G Datasheet, FFF Distributor
VL08145000J0G Details Description
Related parts for VL08145000J0G
CONN SPADE SEALABLE #10 14-16AWG datasheet.pdf
CONN RING 16-22 AWG #10 PIDG datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 33PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT 66POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 100V 10% AXIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 30X6MM BALL 5VDC WIRE datasheet.pdf
RES 28K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
OSC VCSO 622.08/672.1627MHZ datasheet.pdf
OSC XO 24.576MHZ CMOS SMD datasheet.pdf