FFF VL16315000J0G
VL16315000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VL16315000J0G
Brief Description
381 TB SOCKET VERTICAL
Datasheet Download
VL16315000J0G.pdf
Availability of VL16315000J0G
QUANTITY
VL16315000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VL16315000J0G
Internal Part NumberEIS-VL16315000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VL16315000J0G
Related LinksVL1631, VL16315000J0G Datasheet, FFF Distributor
VL16315000J0G Details Description
Related parts for VL16315000J0G
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
SSR 1A 264VAC 12VDC-INPUT datasheet.pdf
DEMO PLATFORM M16C 20MHZ datasheet.pdf
MOSFET N-CH 75V 78A D2PAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
RES 768K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 128KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
IC ADC 14BIT 4.5MSPS TSOT23-8 datasheet.pdf
FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM datasheet.pdf
RELEASE LEVER datasheet.pdf
CAP FILM 0.22 UF 10% 480VAC AXIA datasheet.pdf