FFF VL28115100J0G
VL28115100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VL28115100J0G
Brief Description
350 TB SOCKET RA
Datasheet Download
VL28115100J0G.pdf
Availability of VL28115100J0G
QUANTITY
VL28115100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VL28115100J0G
Internal Part NumberEIS-VL28115100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package45
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VL28115100J0G
Related LinksVL2811, VL28115100J0G Datasheet, FFF Distributor
VL28115100J0G Details Description
Related parts for VL28115100J0G
IGBT 1200V 120A 521W SOT227 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 20A 125V datasheet.pdf
RES 0.33 OHM 7W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 28 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 50 Position Free Hanging (In-Line); Panel Mount Crimp datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
RES 226K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.5M OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CABLE FIBER OPTIC 3M datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS PNL MNT SLDR datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT PIN datasheet.pdf