FFF VL32B15100J0G
VL32B15100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VL32B15100J0G
Brief Description
250 TB SOCKET RA
Datasheet Download
VL32B15100J0G.pdf
Availability of VL32B15100J0G
QUANTITY
VL32B15100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VL32B15100J0G
Internal Part NumberEIS-VL32B15100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VL32B15100J0G
Related LinksVL32B1, VL32B15100J0G Datasheet, FFF Distributor
VL32B15100J0G Details Description
Related parts for VL32B15100J0G
RES CHAS MNT 25K OHM 1% 50W datasheet.pdf
CONN HEADER 2MM 10POS R/A .155" datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 4"L X 4"W datasheet.pdf
CONN HEADER BKWY DL TIN 92POS datasheet.pdf
ATTENUATR 46DB 50OHM 4GHZ 36TQFN datasheet.pdf
HEATSHRINK 3/64"-1000' BLACK datasheet.pdf
RES ARRAY 10 RES 100K OHM 11SIP datasheet.pdf
Connector Receptacle 34 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
DIODE ZENER 15V 2W SMBG datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 6.3V X5R 0402 datasheet.pdf