FFF VL38115000J0G
VL38115000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VL38115000J0G
Brief Description
350 TB SOCKET VERTICAL
Datasheet Download
VL38115000J0G.pdf
Availability of VL38115000J0G
QUANTITY
VL38115000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VL38115000J0G
Internal Part NumberEIS-VL38115000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VL38115000J0G
Related LinksVL3811, VL38115000J0G Datasheet, FFF Distributor
VL38115000J0G Details Description
Related parts for VL38115000J0G
FIXED IND 112UH 1.26A 300 MOHM datasheet.pdf
IC GATE NOR 4CH 2-INP 14-DIP datasheet.pdf
PTC RESETTABLE 240V 80MA RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMA datasheet.pdf
TVS DIODE 7.5VWM 14.3VC SMB datasheet.pdf
CONN HDR 5POS 5.00MM PCB SLDR datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 25W datasheet.pdf
IC AMP VAR GAIN 1450-2750MHZ datasheet.pdf
TAGPRINT3 10 NTWRK UPGRD 1/EA datasheet.pdf
RES 16.5 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf