FFF VL42125100J0G
VL42125100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VL42125100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOCKET WF RA
Datasheet Download
VL42125100J0G.pdf
Availability of VL42125100J0G
QUANTITY
VL42125100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VL42125100J0G
Internal Part NumberEIS-VL42125100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VL42125100J0G
Related LinksVL4212, VL42125100J0G Datasheet, FFF Distributor
VL42125100J0G Details Description
Related parts for VL42125100J0G
IC ADC 16-BIT 5M/10M 64-HTQFP datasheet.pdf
RES 47 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 160VWM 252.6VC P600 datasheet.pdf
RES 182K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 8AWG ORANGE 1000' datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 19POS HL LOW P datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 17 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .125" datasheet.pdf