FFF VM13755200J0G
VM13755200J0G picture photo
Mfg. Part Number
VM13755200J0G
Brief Description
500 TB PLUGGABLE PLUG WF
Datasheet Download
VM13755200J0G.pdf
Availability of VM13755200J0G
QUANTITY
VM13755200J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VM13755200J0G
Internal Part NumberEIS-VM13755200J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package35
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VM13755200J0G
Related LinksVM1375, VM13755200J0G Datasheet, FFF Distributor
VM13755200J0G Details Description
Related parts for VM13755200J0G
CONN RECEPT PIN .040-.060" .102" datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 3.2A 21 MOHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMA datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 16V X7R 1206 datasheet.pdf
CMD CBL RCPT 15POS 72" SNGL END datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
1.5MM WTB VHDR SMT TR/CAP datasheet.pdf
RES SMD 4.7M OHM 1% 0.4W 0805 datasheet.pdf
RES 17.8K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf