FFF VM16555000J0G
VM16555000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VM16555000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB PLUGGABLE PLUG
Datasheet Download
VM16555000J0G.pdf
Availability of VM16555000J0G
QUANTITY
VM16555000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VM16555000J0G
Internal Part NumberEIS-VM16555000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package30
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VM16555000J0G
Related LinksVM1655, VM16555000J0G Datasheet, FFF Distributor
VM16555000J0G Details Description
Related parts for VM16555000J0G
CAP CER 0.015UF 50V X7R AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 470UH 200MA 4 OHM SMD datasheet.pdf
CBL 6POS 0.5MM JMPR TYPE A 10" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 25W datasheet.pdf
RES 61.9K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
MOD LED HB ACRICH2 120V 275-335 datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 630V X7T 2220 datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 795MA 220 MOHM datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
LED EMITTER WHT 227LM MINI MCPCB datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf