ST VND5E025MKTR-E
VND5E025MKTR-E picture photo
Mfg. Part Number
VND5E025MKTR-E
Brief Description
IC DVR SW HI SIDE 2CH POWERSSO24
Datasheet Download
VND5E025MKTR-E.pdf
Availability of VND5E025MKTR-E
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
VND5E025MKTR-E Order Process
Ship out your order
Specifications of VND5E025MKTR-E
Internal Part NumberEIS-VND5E025MKTR-E
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsVND5E025MK-E View All Specifications
InterfaceOn/Off
Voltage - Load4.5 V ~ 28 V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)Not Required
Current - Output (Max)43A
Rds On (Typ)25 mOhm (Max)
Operating Temperature-40°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case24-BSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad
Supplier Device PackagePowerSSO-24
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VND5E025MKTR-E
Related LinksVND5E02, VND5E025MKTR-E Datasheet, ST Distributor
VND5E025MKTR-E Details Description
Related parts for VND5E025MKTR-E
SWITCH DIP TAPE SEALED 4POS SMD datasheet.pdf
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 38KHZ datasheet.pdf
RELAY SSR PANEL MOUNT datasheet.pdf
MOSFET P-CH 30V 7A 8-TSSOP datasheet.pdf
LABEL POLY ON SHEETS 1"X0.25" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W datasheet.pdf
RES 11.4K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 393 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
BOARD EVAL SUPIRBUCK FOR IR3847 datasheet.pdf
COPALUM,SLD, R 2/0AL (2)3/8 datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf