FFF VO12115100J0G
VO12115100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VO12115100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOCKET RA
Datasheet Download
VO12115100J0G.pdf
Availability of VO12115100J0G
QUANTITY
VO12115100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VO12115100J0G
Internal Part NumberEIS-VO12115100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VO12115100J0G
Related LinksVO1211, VO12115100J0G Datasheet, FFF Distributor
VO12115100J0G Details Description
Related parts for VO12115100J0G
IDC CABLE - MSC40A/MC40M/MSC40A datasheet.pdf
Connector Receptacle 46 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 70A TO262-3-1 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
RES 4.32K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 59POS T/H 0.100 TIN datasheet.pdf
XCEDE RGHT 2PVH 8COL WK datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T412 datasheet.pdf
RES 16.9K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W datasheet.pdf