FFF VO12115100J0G
VO12115100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VO12115100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOCKET RA
Datasheet Download
VO12115100J0G.pdf
Availability of VO12115100J0G
QUANTITY
VO12115100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VO12115100J0G
Internal Part NumberEIS-VO12115100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VO12115100J0G
Related LinksVO1211, VO12115100J0G Datasheet, FFF Distributor
VO12115100J0G Details Description
Related parts for VO12115100J0G
RES SMD 6.8K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 25V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 43.2K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TAPE URTHANE FOAM 2" X 5YD datasheet.pdf
HANDLE FOR GUN STYLE datasheet.pdf
CAP CER 18PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 49.3 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 2.56K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SCKT SET TORX 1/4" 3/8" 1/2" 8PC datasheet.pdf
FIXED IND 560UH 33MA 45 OHM SMD datasheet.pdf