FFF VO18325000J0G
VO18325000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VO18325000J0G
Brief Description
381 TB SOC 2-ROWS WF VER
Datasheet Download
VO18325000J0G.pdf
Availability of VO18325000J0G
QUANTITY
VO18325000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VO18325000J0G
Internal Part NumberEIS-VO18325000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package40
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VO18325000J0G
Related LinksVO1832, VO18325000J0G Datasheet, FFF Distributor
VO18325000J0G Details Description
Related parts for VO18325000J0G
RES SMD 309 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 132POS .050 EXTEND datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 8.5NS 100TQFP datasheet.pdf
CONN 2POS LATCH W/6 RED&BLK WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
RES 47 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
LAMP HOLDER, BLUE LENS datasheet.pdf
CONN SEC II 25 POS 100C/L SELECT datasheet.pdf
CONN 14POS 0.8MM SMT datasheet.pdf
4,7UF 250V 8X11,5 datasheet.pdf