FFF VO32125000J0G
VO32125000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VO32125000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOC WF VERTICAL
Datasheet Download
VO32125000J0G.pdf
Availability of VO32125000J0G
QUANTITY
VO32125000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VO32125000J0G
Internal Part NumberEIS-VO32125000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VO32125000J0G
Related LinksVO3212, VO32125000J0G Datasheet, FFF Distributor
VO32125000J0G Details Description
Related parts for VO32125000J0G
CONN HEADER 80POS .8MM SMD GOLD datasheet.pdf
CAP CER 150PF 4KV NP0 1825 datasheet.pdf
POWER SUPPLY SWITCHING 9V 1W datasheet.pdf
CAP TANT 0.47UF 20% 50V AXIAL datasheet.pdf
CONN HOUSING FOR F TERMINALS datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
TERM RING INS 22-18AWG datasheet.pdf
SPEAKER datasheet.pdf
RES SMD 88.7 OHM 1% 1/2W 0805 datasheet.pdf
COUNTER 6 CHARACTER PANEL MT datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT SKT M23 datasheet.pdf