FFF VO32125000J0G
VO32125000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VO32125000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOC WF VERTICAL
Datasheet Download
VO32125000J0G.pdf
Availability of VO32125000J0G
QUANTITY
VO32125000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VO32125000J0G
Internal Part NumberEIS-VO32125000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VO32125000J0G
Related LinksVO3212, VO32125000J0G Datasheet, FFF Distributor
VO32125000J0G Details Description
Related parts for VO32125000J0G
IDC CABLE - MSD60K/MC60M/X datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.15A SC70-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK 16PT RELAY OUTPUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
RES 7.41K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RC NETWORK 47 OHM 50PF SMD datasheet.pdf
RES SMD 1.2 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf