FFF VO34115100J0G
VO34115100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VO34115100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOCKET RA
Datasheet Download
VO34115100J0G.pdf
Availability of VO34115100J0G
QUANTITY
VO34115100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VO34115100J0G
Internal Part NumberEIS-VO34115100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VO34115100J0G
Related LinksVO3411, VO34115100J0G Datasheet, FFF Distributor
VO34115100J0G Details Description
Related parts for VO34115100J0G
FIXED IND 22UH 195MA 2.6 OHM SMD datasheet.pdf
IC PUSH-PULL AMP 550MHZ SOT115J datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 1PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 3.3VIN +/-09VOUT datasheet.pdf
RES SMD 147 OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
RES 309K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 68COND 28AWG BLK SHLD datasheet.pdf
12F RIBBN TK JCKT LOOPBACK datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 400MA 875 MOHM datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 350MA 1.2 OHM datasheet.pdf