FFF VR05515100J0G
VR05515100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VR05515100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB PLU PLU UP/SIDE
Datasheet Download
VR05515100J0G.pdf
Availability of VR05515100J0G
QUANTITY
VR05515100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VR05515100J0G
Internal Part NumberEIS-VR05515100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package280
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VR05515100J0G
Related LinksVR0551, VR05515100J0G Datasheet, FFF Distributor
VR05515100J0G Details Description
Related parts for VR05515100J0G
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 121XBGA datasheet.pdf
20 FT. PATCH CORD - SYSBUS datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
MOSFET N-CH 20V 5.5A MCPH6 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
CAP CER 0.039UF 50V 10% BX 1808 datasheet.pdf
RES 27.4K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 221 OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 80VWM 129.6VC R-6 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 37POS PIN datasheet.pdf