Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-16CTQ080STRL-M3
VS-16CTQ080STRL-M3 picture photo
Mfg. Part Number
VS-16CTQ080STRL-M3
Brief Description
SCHOTTKY - D2PAK-E3
Datasheet Download
VS-16CTQ080STRL-M3.pdf
Availability of VS-16CTQ080STRL-M3
QUANTITY
VS-16CTQ080STRL-M3 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-16CTQ080STRL-M3
Internal Part NumberEIS-VS-16CTQ080STRL-M3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-16CTQ080STRL-M3
VS-16CTQ080STRL-M3 Details Description
Related parts for VS-16CTQ080STRL-M3
RES SMD 3.9 OHM 5% 2W J BEND datasheet.pdf
IDC CABLE-ASC30G/ AE34G / X datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.7A TO220-5 datasheet.pdf
IC VREF SERIES 4.096V SOT23-3 datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN/PNP 6TSSOP datasheet.pdf
CAP FILM 15UF 10% 1KVDC SCREW datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 16V NP0 0201 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DP3T 200MA 12V datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 1400VA CHAS MNT datasheet.pdf
CONN HDR 8POS 0.100 T/H GOLD datasheet.pdf
HL2 RELAY 2 FORM C 12VDC datasheet.pdf