Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-16CTQ100-1-M3
VS-16CTQ100-1-M3 picture photo
Mfg. Part Number
VS-16CTQ100-1-M3
Brief Description
SCHOTTKY - TO-262-E3
Datasheet Download
VS-16CTQ100-1-M3.pdf
Availability of VS-16CTQ100-1-M3
QUANTITY
VS-16CTQ100-1-M3 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-16CTQ100-1-M3
Internal Part NumberEIS-VS-16CTQ100-1-M3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-16CTQ100-1-M3
Related LinksVS-16CTQ, VS-16CTQ100-1-M3 Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-16CTQ100-1-M3 Details Description
Related parts for VS-16CTQ100-1-M3
FUSE HLDR CART 480V 60A IN LINE datasheet.pdf
IC SDRAM 128MBIT 143MHZ 54BGA datasheet.pdf
INSULATING SHOULDER WASHER datasheet.pdf
TRIAC 800V 12A TO220AB datasheet.pdf
CAP POLYMER 100UF 20% 10V T/H datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 315MA 800 MOHM TH datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 40POS DR LOW P datasheet.pdf
CABLE 4POS datasheet.pdf