Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-16CTQ100STRL-M3
VS-16CTQ100STRL-M3 picture photo
Mfg. Part Number
VS-16CTQ100STRL-M3
Brief Description
SCHOTTKY - D2PAK-E3
Datasheet Download
VS-16CTQ100STRL-M3.pdf
Availability of VS-16CTQ100STRL-M3
QUANTITY
VS-16CTQ100STRL-M3 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-16CTQ100STRL-M3
Internal Part NumberEIS-VS-16CTQ100STRL-M3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-16CTQ100STRL-M3
VS-16CTQ100STRL-M3 Details Description
Related parts for VS-16CTQ100STRL-M3
CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS datasheet.pdf
SCREWDRIVER TORX T25 7.48" datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND 128PS .050" SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 32POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
CAP CER 3.3UF 100V X7S SMD datasheet.pdf
LED TUBE LIGHT T8 4' 3000K datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 5.3A TO252 DPK datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 60V 8A 8SO datasheet.pdf