Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-16CTQ100STRRHM3
VS-16CTQ100STRRHM3 picture photo
Mfg. Part Number
VS-16CTQ100STRRHM3
Brief Description
SCHOTTKY - D2PAK-E3
Datasheet Download
VS-16CTQ100STRRHM3.pdf
Availability of VS-16CTQ100STRRHM3
QUANTITY
VS-16CTQ100STRRHM3 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-16CTQ100STRRHM3
Internal Part NumberEIS-VS-16CTQ100STRRHM3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-16CTQ100STRRHM3
VS-16CTQ100STRRHM3 Details Description
Related parts for VS-16CTQ100STRRHM3
CAP ALUM 68000UF 20% 16V SNAP datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
DIODE RF DUAL 100V 140MA SOT-23 datasheet.pdf
FIXED IND 1.8UH 13A 5 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 24K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC CLOCK GENERATOR PREC 24TSSOP datasheet.pdf
RES 261 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 5% 75V AXIAL datasheet.pdf
RES 3.9K OHM 7W 5% RADIAL datasheet.pdf
PMR5/PMR7 TEE FITTING datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.394" (10.00mm) datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 250MA 350VAC 100VDC datasheet.pdf