Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-201CNQ045PBF
VS-201CNQ045PBF picture photo
Mfg. Part Number
VS-201CNQ045PBF
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Arrays
Brief Description
MOD SCHOTTKY RECT 200V TO-244
Datasheet Download
VS-201CNQ045PBF.pdf
Availability of VS-201CNQ045PBF
QUANTITY
VS-201CNQ045PBF Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-201CNQ045PBF
Internal Part NumberEIS-VS-201CNQ045PBF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginDD-017-2014 Rev 0 04/Aug/2014
Standard Package10
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-201CNQ045PBF
Related LinksVS-201C, VS-201CNQ045PBF Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-201CNQ045PBF Details Description
Related parts for VS-201CNQ045PBF
CONN GUIDE MOD KEY/ESD.8"UNKEYED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
CONN SOCKET IDC 2MM 40POS 15GOLD datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 440MA 750 MOHM TH datasheet.pdf
METRAL HDR 5RX4M datasheet.pdf
2.5G DWDM TOSA 200KM datasheet.pdf
500 TB PCB CONNECTOR datasheet.pdf
RES SMD 4.32K OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
CONN 32POS FML PC 1.0MM A+C datasheet.pdf