Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-25TTS08S-M3
VS-25TTS08S-M3 picture photo
Mfg. Part Number
VS-25TTS08S-M3
Manufacturer
Product Category
SCRs - Single
Brief Description
SCR PHASE CTRL
Datasheet Download
VS-25TTS08S-M3.pdf
Availability of VS-25TTS08S-M3
QUANTITY
VS-25TTS08S-M3 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-25TTS08S-M3
Internal Part NumberEIS-VS-25TTS08S-M3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Discrete Semiconductor Products
FamilySCRs - Single
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-25TTS08S-M3
Related LinksVS-25TT, VS-25TTS08S-M3 Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-25TTS08S-M3 Details Description
Related parts for VS-25TTS08S-M3
FIXED IND 180UH 600MA 620 MOHM datasheet.pdf
TRANS NPN 25V 0.2A SMD SOT23-3 datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
RES 1.3K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 31 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS SKT datasheet.pdf
PLIERS COMBO FLAT NOSE 7.09" datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 2A datasheet.pdf