Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-8TQ080S-M3
VS-8TQ080S-M3 picture photo
Mfg. Part Number
VS-8TQ080S-M3
Brief Description
SCHOTTKY - D2PAK-E3
Datasheet Download
VS-8TQ080S-M3.pdf
Availability of VS-8TQ080S-M3
QUANTITY
VS-8TQ080S-M3 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-8TQ080S-M3
Internal Part NumberEIS-VS-8TQ080S-M3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-8TQ080S-M3
Related LinksVS-8TQ, VS-8TQ080S-M3 Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-8TQ080S-M3 Details Description
Related parts for VS-8TQ080S-M3
RELAY TELECOM DPDT 2A 5V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
MOD THYRISTOR DUAL 800V TO-240AA datasheet.pdf
RES 2.87K OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CER RESONATOR datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 18-22 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
THERMISTOR PTC 1K OHM 1% 0805 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-15V 1W datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 24V 50W datasheet.pdf
IC OPAMP AUDIO 80MHZ 8WSON datasheet.pdf