Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-UFL130FA60
VS-UFL130FA60 picture photo
Mfg. Part Number
VS-UFL130FA60
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Arrays
Brief Description
MODULE DIODE 600V 130A SOT-227
Datasheet Download
VS-UFL130FA60.pdf
Availability of VS-UFL130FA60
QUANTITY
VS-UFL130FA60 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-UFL130FA60
Internal Part NumberEIS-VS-UFL130FA60
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-UFL130FA60
Related LinksVS-UFL, VS-UFL130FA60 Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-UFL130FA60 Details Description
Related parts for VS-UFL130FA60
IGBT 600V 11A 63W TO262 datasheet.pdf
BLADE SET ASSORTED W/CASE 20PC datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 18-36VIN 12VOUT datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 1.7A 55 MOHM SMD datasheet.pdf
PLUG IN UNIT FOR LSX 4N STD TEMP datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS STRGHT SKT datasheet.pdf
0.25W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE datasheet.pdf
RES 82 OHM 4W 5% AXIAL datasheet.pdf