Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-VSKCS409/150
VS-VSKCS409/150 picture photo
Mfg. Part Number
VS-VSKCS409/150
Brief Description
MODULE DIODE 150V 400A ADDAPAK
Datasheet Download
VS-VSKCS409/150.pdf
Availability of VS-VSKCS409/150
QUANTITY
VS-VSKCS409/150 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-VSKCS409/150
Internal Part NumberEIS-VS-VSKCS409/150
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-VSKCS409/150
Related LinksVS-VSKC, VS-VSKCS409/150 Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-VSKCS409/150 Details Description
Related parts for VS-VSKCS409/150
JUMPER-H2728TR/C2064G/X 12" datasheet.pdf
IC SHIFT REG DUAL 64BIT 16-SOIC datasheet.pdf
4 ROW VERTICAL HEADER SOLDER datasheet.pdf
IC DETECTOR FAN FAIL 8-SOIC datasheet.pdf
BQ27350EVM datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V datasheet.pdf
ICL 3 OHM 20% 7A 14.5MM datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 18AWG ORANGE 100' datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
RES SMD 4.3K OHM 1% 25W DPAK datasheet.pdf
MICRO 100C S /11 WHT 72" NI datasheet.pdf