Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-VSKD71/10
VS-VSKD71/10 picture photo
Mfg. Part Number
VS-VSKD71/10
Brief Description
MODULE DIODE 1000V 80A ADD-A-PAK
Datasheet Download
VS-VSKD71/10.pdf
Availability of VS-VSKD71/10
QUANTITY
VS-VSKD71/10 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-VSKD71/10
Internal Part NumberEIS-VS-VSKD71/10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-VSKD71/10
Related LinksVS-VSK, VS-VSKD71/10 Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-VSKD71/10 Details Description
Related parts for VS-VSKD71/10
CONN EDGECARD 62POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER 52POS .100" STR GOLD datasheet.pdf
SOFIX KIT 5X6 datasheet.pdf
CAP TANT 5.6UF 10% 6V AXIAL datasheet.pdf
BIT SLOTTED 0.6MM X 3.5MM datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP-9POS BCD datasheet.pdf
IC OFF-LINE SWITCH PWM 7SIP datasheet.pdf
TIGER 1.3 GHZ EXT TEMP datasheet.pdf
4P 4C 2W VERT XCHD LEFT WK datasheet.pdf
REPAIR KIT,TOOLING SUPPORT CYL datasheet.pdf
CAP FILM 10NF 10% 275VAC RADIAL datasheet.pdf