FFF VS03525000J0G
VS03525000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VS03525000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB SOCKET WF VER
Datasheet Download
VS03525000J0G.pdf
Availability of VS03525000J0G
QUANTITY
VS03525000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VS03525000J0G
Internal Part NumberEIS-VS03525000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS03525000J0G
Related LinksVS0352, VS03525000J0G Datasheet, FFF Distributor
VS03525000J0G Details Description
Related parts for VS03525000J0G
TRIAC SENS GATE 600V 15A TO220AB datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.3A 8MSOP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
IC 2:6PLL SYNTH/MULT/DIV 20TSSOP datasheet.pdf
RES 1.07K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 5 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
FUSE FAST 15A 250V MIDGET datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM R-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS PNL MNT SKT datasheet.pdf