Artesyn Embedded Technologies VS3-B2-B9-G25-00-CE
VS3-B2-B9-G25-00-CE picture photo
Mfg. Part Number
VS3-B2-B9-G25-00-CE
Manufacturer
Product Category
AC DC Converters
Brief Description
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY
Datasheet Download
VS3-B2-B9-G25-00-CE.pdf
Availability of VS3-B2-B9-G25-00-CE
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
VS3-B2-B9-G25-00-CE Order Process
Ship out your order
Specifications of VS3-B2-B9-G25-00-CE
Internal Part NumberEIS-VS3-B2-B9-G25-00-CE
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
FamilyAC DC Converters
SeriesVS
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS3-B2-B9-G25-00-CE
Related LinksVS3-B2-B9, VS3-B2-B9-G25-00-CE Datasheet, Artesyn Embedded Technologies Distributor
VS3-B2-B9-G25-00-CE Details Description
Related parts for VS3-B2-B9-G25-00-CE
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole, Right Angle Press-Fit datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 50V 10% RADIAL datasheet.pdf
LED 5MM 5V VERT RED PC MNT datasheet.pdf
IC SWITCH SPST SC70-5 datasheet.pdf
CONN RCPT 120POS 0.8MM GOLD SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
RES 820K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 41POS SKT datasheet.pdf
CABLE 4COND 18AWG SLATE 500' datasheet.pdf
TV 13C 13#22D SKT PLUG datasheet.pdf
26500 7C 7#16 P TH RECP AN LC datasheet.pdf
OSCILLATOR MEMS 25MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf