Texas Instruments VSP3200Y/2K
VSP3200Y/2K picture photo
Mfg. Part Number
VSP3200Y/2K
Manufacturer
Product Category
Linear - Video Processing
Brief Description
IC CCD SIGNAL PROC/SCAN 48-LQFP
Datasheet Download
VSP3200Y/2K.pdf
Availability of VSP3200Y/2K
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
VSP3200Y/2K Order Process
Ship out your order
Specifications of VSP3200Y/2K
Internal Part NumberEIS-VSP3200Y/2K
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyLinear - Video Processing
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
TypeCCD Signal Processor
ApplicationsScanners
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case48-LQFP
Supplier Device Package48-LQFP (7x7)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VSP3200Y/2K
Related LinksVSP32, VSP3200Y/2K Datasheet, Texas Instruments Distributor
VSP3200Y/2K Details Description
Related parts for VSP3200Y/2K
OSC XO 10.000MHZ CMOS TTL PC PIN datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 14POS 5.0MM PCB datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 50V 1111 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812 datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS INLINE PIN datasheet.pdf
CAP CER 82PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 51 OHM 10SIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 28.7K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf