FFF VX101100B0J0G
VX101100B0J0G picture photo
Mfg. Part Number
VX101100B0J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOC VER CLOSE THR
Datasheet Download
VX101100B0J0G.pdf
Availability of VX101100B0J0G
QUANTITY
VX101100B0J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VX101100B0J0G
Internal Part NumberEIS-VX101100B0J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package150
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VX101100B0J0G
Related LinksVX1011, VX101100B0J0G Datasheet, FFF Distributor
VX101100B0J0G Details Description
Related parts for VX101100B0J0G
CONN HEADER 50POS .100 DL R/A AU datasheet.pdf
FIXED IND 9NH 680MA 100 MOHM SMD datasheet.pdf