FFF VX18103100J0G
VX18103100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VX18103100J0G
Brief Description
350 TB SOCKET OPEN RA
Datasheet Download
VX18103100J0G.pdf
Availability of VX18103100J0G
QUANTITY
VX18103100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VX18103100J0G
Internal Part NumberEIS-VX18103100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package215
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VX18103100J0G
Related LinksVX1810, VX18103100J0G Datasheet, FFF Distributor
VX18103100J0G Details Description
Related parts for VX18103100J0G
CONN RECEPT 9POS 28AWG MTA100 datasheet.pdf
RES SMD 82 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 16V SNAP datasheet.pdf
TRANS NPN DUAL 10V 70MA MCP6 datasheet.pdf
CONN COUPLER RCPT SC-SC DUPLEX datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 28POS PIN datasheet.pdf
CONN HDR 20POS 1.25MM SMD AU datasheet.pdf
RELAY datasheet.pdf
TV 8C 8#20 SKT PLUG datasheet.pdf
TV 15C 14#20 1#16 SKT J/N RECP datasheet.pdf
SWITCH SELECT DPST-NO 10A 120V datasheet.pdf