FFF VX221001B0J0G
VX221001B0J0G picture photo
Mfg. Part Number
VX221001B0J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOC RA OPNN THR
Datasheet Download
VX221001B0J0G.pdf
Availability of VX221001B0J0G
QUANTITY
VX221001B0J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VX221001B0J0G
Internal Part NumberEIS-VX221001B0J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package180
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VX221001B0J0G
Related LinksVX2210, VX221001B0J0G Datasheet, FFF Distributor
VX221001B0J0G Details Description
Related parts for VX221001B0J0G
IC OPAMP VFB 700MHZ 8UMAX datasheet.pdf
SIDACTOR 3CHP 200V 400A TO-220 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 150PF 300V 1111 datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS CBL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES 41.2K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
Connector Socket 45 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 2SMD datasheet.pdf
CONN RECEPT 20POS .8MM W/BOSS datasheet.pdf