FFF VX46113100J0G
VX46113100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VX46113100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOCKET WF RA
Datasheet Download
VX46113100J0G.pdf
Availability of VX46113100J0G
QUANTITY
VX46113100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VX46113100J0G
Internal Part NumberEIS-VX46113100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package70
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VX46113100J0G
Related LinksVX4611, VX46113100J0G Datasheet, FFF Distributor
VX46113100J0G Details Description
Related parts for VX46113100J0G
FIXED IND 275UH 2A 240 MOHM TH datasheet.pdf
OPTOISO 7.5KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
IC INVERTER DUAL 4-INPUT 20SSOP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
RES SMD 118 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP POLYMER 68UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
RES 5K OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 11POS 3.81MM datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 4.3 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf