FFF VX48103100J0G
VX48103100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VX48103100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOCKET OPEN RA
Datasheet Download
VX48103100J0G.pdf
Availability of VX48103100J0G
QUANTITY
VX48103100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VX48103100J0G
Internal Part NumberEIS-VX48103100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package70
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VX48103100J0G
Related LinksVX4810, VX48103100J0G Datasheet, FFF Distributor
VX48103100J0G Details Description
Related parts for VX48103100J0G
RES SMD 787 OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SENS 750PSI 7/16-20-2B 1-5V datasheet.pdf
IC 4BIT LATCH/4:16 DECODR 24-DIP datasheet.pdf
RES SMD 8.2 OHM 1% 16W 2512 datasheet.pdf
POE INJECTOR 33.6W DESKTOP datasheet.pdf
FIXED IND 1.8UH 403MA 430 MOHM datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 5POS SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf