TE Connectivity Potter & Brumfield Relays W57-XB7A4A10-15
W57-XB7A4A10-15 picture photo
Mfg. Part Number
W57-XB7A4A10-15
Brief Description
CIR BRKR THRM 15A 250VAC
Datasheet Download
W57-XB7A4A10-15.pdf
Availability of W57-XB7A4A10-15
QUANTITY
W57-XB7A4A10-15 Order Process
Ship out your order
Specifications of W57-XB7A4A10-15
Internal Part NumberEIS-W57-XB7A4A10-15
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCircuit Breakers
Featured ProductCircuit Breakers
3D Model1423675-9.pdf
Breaker TypeThermal
Current Rating15A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)W57-XB7A4A10-15
W57-XB7A4A10-15 Details Description
Related parts for W57-XB7A4A10-15
BERGSTIK 0.100 TH datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZB24 M25 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
RES 14.7 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 80V 30A DPAK datasheet.pdf
CABLE 4POS PLUG-R/A SOCKET 5M datasheet.pdf
CIR BRKR MAG 5A 28VDC PUSH-PULL datasheet.pdf
IMPACT BP 4X8 DUAL WALL SN datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB datasheet.pdf
MICRO 25C P 20" WHT NI datasheet.pdf
I/O CONNECTOR datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS SKT datasheet.pdf