TE Connectivity Raychem Cable Protection WP-508127-5-9
WP-508127-5-9 picture photo
Mfg. Part Number
WP-508127-5-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCTS
Datasheet Download
WP-508127-5-9.pdf
Availability of WP-508127-5-9
QUANTITY
WP-508127-5-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of WP-508127-5-9
Internal Part NumberEIS-WP-508127-5-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesWP
Packaging5000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size2.00" x 0.50" (50.8mm x 12.7mm)
MaterialPolyester
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)WP-508127-5-9
Related LinksWP-508, WP-508127-5-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
WP-508127-5-9 Details Description
Related parts for WP-508127-5-9
RES SMD 0.025 OHM 1% 1/2W 2010 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 16-SOIC datasheet.pdf
SWITCHLOCK SP 2POS SLD LUG 125V datasheet.pdf
TVS DIODE 9.1VWM 17.3VC SC74-6 datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD123 datasheet.pdf
RES 21.8K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
FUSE AUTO 5A 32VAC/VDC BLADE datasheet.pdf
CONN HEADER 52POS DL .100" GOLD datasheet.pdf
RES 12K OHM 0.6W 0.25% RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB datasheet.pdf
FUSE GLASS 5MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf